Дејвид Бекам насмеа милиони обожаватели со стари фотографии

Фото: Instagram

Дејвид и Викторија Бекам ја прославија 22-годишнината од бракот, а поранешниот фудбалер се пошегува на Инстаграм со своите фотографии во ист "аутфит".