Една објава на атрактивната Џорџина ги воодушеви пратителите

Фото: Instagram

Џорџина Родригез објави гола фотографија на својот Инстаграм профил. Атрактивната свршеница на Роналдо моментално ужива на годишен одмор со својот партнер, а со тоа таа сака да се пофали и на социјалните мрежи, па често објавува фотографии од луксузна јахта.

„Заглавена сирена“, напишала моделот во описот на сликата.

Патем, поради нејзината врска со еден од најпопуларните фудбалери во светот, Џорџина успеа да создаде бренд од себе и да стане заштитно лице на неколку модни компании.